درباره ما

درباره مجموعه صنعیت جرثقیل مکاترونیک

گروه صنعتی مکاترونیک با بیش از 25 سال سابقه در تعمیر و نگهداری و نصب انواع جرثثقیل و 10 سال سابقه در ساخت انواع جرثقیل سقفی و دروازه ای می باشد.جرثقیل به مانند تمام دستگاههای صنعتی از بیش از 2 قسمت مکانیک و برق ساخته شده است و متشکل از 2 گروه می باشد و البته دلیل نام مکاترونیک هم ترکیبی از مکانیک و الکترونیک (برق) می باشد.

مکاترونیک با سال ها سابقه در نصب و تعمیر جرثقیل ها دارای افراد متخصص می باشد که که با تجارب ارزنده خود هم اکنون به عنوان سازنده جرثقیل در صنعت کشور فعال می باشند .مکاتروینک نیز به مانند تمام مجموعه های صنعتی متعهد ،ابن اطمینان را به صنعتگران و مشتریان عزیز می دهد که تمام کارهای انجام شده به لحاظ فنی (مکانیک و برق)با سال ها تجربه و تعهد می باشد و به لحاظ اطمینان و بار فنی در حد بسیار مطلوبی قرار دادرد.

 

Flex Admin
Flex header
شرکت های طرف همکاری با جرثقیل مکاترونیک

aryacrane 1

شرکت سایپا

شرکت فولاد سپاهان

شرکت فرآب

شرکت ایران خودرو

 

 

 

نصب جرثقیل

تعمیرات تخصصی جرثقیل

سرویس و نگهداری انواع جرثقیل

کلیه خدمات جرقیل مکاترونیک همراه با گارانتی می باشد.

مجموعه جرثقیل مکاترونیک با کادری مجرب و با تجربه در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

افتخار همکاری با مجموعه ها و شرکت های خوش نام در زمینه جرثقیل سازی از جمله شرکت بزرگ جرثقیل پولاد که به عنوان بزرگترین سازنده جرثقیل دروازه ای در ایارن در شرکت فولاد سپاهان اصفهان می باشد.و همکاری با شرکت فرآب (طرح های آب و انرژی) برای راه اندازی و تعمیر و نگهداری جرثقیل ها در سد نیروگاهی 1000 مگاواتی سیاه بیشه در جاده قدیم چالوس واقع در سیاه بیشه.

تعمیر و نگهداری 15 عدد جرثقیل های قالب های بزرگ صنعتی سایپا در شرکت سایپا واقع در جاده مخصوص کرج ،بلوار گلستانک به مدت 3 سال

 

کادری متخصص و متعهد

کادری متخصص و متعهد

مکاتروینک دارای کادری بسیار متخصص و متعهد می باشد .این مرکز با رویکرد علمی و تخصصی به دنبال خدمات رسانی به بهترین شکل ممکن برای مشتریان خود می باشد.

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

مکاترونیک به صورت 24 ساعته خدمات پشتیابی تلفنی به مشتریان خود ارائه می دهد.همچنین در صورت نیاز به حضور در محل این مجموعه در کمترین زمان ممکن متخصصینی برای حضور در محل اعزام می کنند.

خدمات از راه دور

خدمات از راه دور

در صوتر نیاز مشتریان عزیز مجموعه مکاترونیک قادر است به صورت غیر حضوری و از طریق تلفن یا شبکه های اجتماعی راهنمایی های لازم جهت عیب یابی و سرویس جرثقیل به مشتریان خود ارائه دهد.

پشتیبانی آن کال و لحظه ای برای مشتریان

زمان اهدای جوایز

کلیه حقوق و مزایای این وب سایت متعلق به مجموعه جرثقیل مکاترونیک می باشد.