رنگ کاری جرثقیل

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نقاشی جرثقیل به‌خودی‌خود یک حرفه است. ما با داشتن تیم نقاشی قوی و باتجربه این را درک می‌کنیم!

ما متخصص درزمینهٔ نقاشی تجهیزات انواع جرثقیل‌ها هستیم. به‌عنوان‌مثال، ما جرثقیل‌های سقفی، جرثقیل دروازه‌ای، جرثقیل‌های خزنده، جرثقیل‌های تاورکرین و همچنین انواع قطعات جرثقیل را رنگ می‌کنیم. ازآنجایی‌که ماشین اولیه و تجهیزات در شروع کار از یکدیگر جدا می‌شوند و تنها پس از فرآیند رنگ‌آمیزی دوباره به هم می‌رسند، ما قادر به تحویل ماشین‌آلات با استانداردهای باکیفیت هستیم. ساختمان محل ساخت ما به‌طور کامل برای نقاشی تجهیزات بزرگ و سنگین مانند جرثقیل سازگار است. به‌عنوان‌مثال ما یک سالن دکل 100 متری ویژه داریم که می‌توان کلیه قسمت‌های جرثقیل را در آن رنگ کرد.

ما رنگ‌آمیزی جرثقیل به‌طور متوسط ​​در دو 14 روز کاری انجام می‌دهیم. این مدت‌زمان نسبت به‌اندازه جرثقیل متغیر است.

رنگ‌کاری جرثقیل اهمیت ویژه‌ای دارد. معمولاً رنگ‌کاری جرثقیل یک بار در طول عمر جرثقیل انجام می‌شود. بااین‌حال ممکن است در طی پروسه‌های تعمیر و نگهداری ممکن است  قسمتی از جرثقیل یا کل آن رنگ‌کاری شود.اهمیت رنگ‌کاری صحیح و اصولی جرثقیل ازاین‌جهت قابل‌توجه است که شرایط کاری و محیط قرار گرفتن جرثقیل طوری هست که در معرض انواع مواد شیمایی و اسیدی و باد و باران و.. قرار دارند. این شرایط تواند در طول زمان آهن را فاسد نماید. ازاین‌رو رنگ‌کاری جرثقیل باید به روش خاصی انجام شود تا در شرایط ذکرشده مقاوم باشد

سازه‌های آهنی جرثقیل به‌صورت سند بلاست ماسه‌ای  رنگ‌کاری می‌شوند. در این روش اپراتور با یک دستگاه مخصوص ماسه را به محکم به آهن می‌کوبد. سپس به جرثقیل ضدزنگ ضد می‌شود و درنهایت جرثقیل رنگ‌کاری می‌شود. این روش رنگ‌کاری باعث طول عمر بالای ۴۰ سال جرثقیل می‌شود.


جرثقیل مکاترونیک آریا

جرثقیل مکاترونیک آریا
بهترین ارائه دهنده خدمات جرثقیل
نصب جرثقیل
جوشکاری جرثقیل
قطعات جرثقیل

آخرین مطالب

کلیه حقوق و مزایای این وب‌سایت متعلق به مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا می‌باشد.