تعمیر جرثقیل در اصفهان

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اصفهان جزو 5 شهر صنعتی کشور محسوب می‌شود. شرکت‌ها و شهرک‌های صنعتی فراوانی در شهر اصفهان فعالیت دارند. مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا به‌صورت ويژه اقدام به ارائه خدمات تعمیر و نگهداری جرثقیل در اصفهان می‌نماید. خدمات ما در این شهر به‌صورت ويژه و فوری انجام می‌شود. ما خدمات تعمیر و نگهداری جرثقیل های سقفی، دروازه ای و نیم دروازه ای را در شهر اصفهان انجام می دهیم.

mechateronicarya newphot 12

مدت‌زمان موردنیاز برای تعمیر جرثقیل چقدر است؟

این‌یکی از سؤالاتی هست که اغلب مشتریان می‌پرسند. مدت‌زمان موردنیاز برای تعمیر جرثقیل به چند عامل اصلی بستگی دارد. در زیر این عوامل را ذکر می‌کنیم.

  • محل خرابی جرثقیل: جرثقیل از قطعات بسیار زیادی تشکیل‌شده است. محل خرابی جرثقیل تأثیر زیادی بر مدت‌زمان و نوع تعمیر دارد. برای مثال مدت‌زمان مرد نیاز برای تعمیر موتور جرثقیل یا گیربکس جرثقیل از زمان موردنیاز برای تعمیر سیم‌بکسل بیشتر است.
  • نوع خرابی: نوع و میزان خرابی در قطعات نیز بر مدت‌زمان موردنیاز برای تعمیر مؤثر است. مثلاً ممکن است خرابی صرفاً در یک قسمت از قطعه و جزئی باشد و اینکه ممکن است خرابی کلی‌تر باشد. واضح است که خرابی و ایرادهای جزئی سریع‌تر قابل تعمیر است.
  • موجود بودن قطعات موردنیاز: در مواردی ممکن است یکی از قطعات جرثقیل به‌کلی معیوب و خراب‌شده باشد. در این صورت باید قطعه موردنظر تعویض گردد. حال اگر قطعه موردنیاز در بازار موجود نباشد روند تهیه قطعه زمان‌بر خواهد بود.
  • برند جرثقیل: برند و سال تولید جرثقیل در مدت‌زمان تعمیر تأثیرگذار است. البته این مورد می‌تواند در شرکت‌های تعمیراتی مختلف متفاوت باشد. برای مثال ممکن است یک شرکت تخصص بیشتری در نمانام‌های آلمانی یا بلغاری جرثقیل داشته باشد و مهارت و سرعت عمل بیشتری در تعمیر این جرثقیل‌ها داشته باشد.
  • سال تولید جرثقیل: سال تولید جرثقیل نیز در سرعت عمل برای تعمیر جرثقیل مؤثر است. هرچقدر جرثقیل قدیمی‌تر باشد ممکن است مدت‌زمان موردنیاز برای تعمیر بیشتر باشد. البته برخی از شرکت‌ها تخصص بیشتری درزمینهٔ تعمیر جرثقیل‌های قدیمی دارند؛ همچنین برخی شرکت‌ها به دلیل عدم به‌روزرسانی مهارت و اطلاعات نبودن آشنایی با جرثقیل‌های مدرن ندارند و این شرکت‌ها توان تعمیر جرثقیل‌های مدرن را نیز ندارند.
  • محل جغرافیایی استفاده از جرثقیل: محل جغرافیایی جرثقیل چه به لحاظ بعد مسافت و چه به لحاظ شرایط آب و هوایی در مدت‌زمان موردنیاز برای تعمیر جرثقیل مؤثر است.

 

 

 


جرثقیل مکاترونیک آریا

جرثقیل مکاترونیک آریا
بهترین ارائه دهنده خدمات جرثقیل
نصب جرثقیل
جوشکاری جرثقیل
قطعات جرثقیل

آخرین مطالب

کلیه حقوق و مزایای این وب‌سایت متعلق به مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا می‌باشد.