کابل‌های جرثقیل

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 اصطلاحی است که برای پوشش طیف وسیعی از کابل‌های تخصصی برای تغذیه و کنترل جرثقیل‌ها، بالابرها، فستون ها، نوار نقاله‌ها و دروازه‌ها استفاده می‌شود. کابل‌های جرثقیل باید قوی بوده و بتوانند تنش‌های پیچشی و کششی را به‌طور هم‌زمان تحمل کنند. این کابل‌ها با یک روکش بیرونی لاستیکی قوی ساخته می‌شوند تا در برابر چرخش و حرکت مداوم و همچنین محافظت در برابر روغن‌ها و گریس‌ها محافظت کنند.

 کابل‌هایی باروکش پلی‌اتیلن (PUR) و PVC نیز موجود است. کابل‌ها در برابر اشعه ماوراءبنفش مقاوم هستند.

این کابل‌ها همچنین در برابر روغن‌ها و گریس‌ها مقاوم هستند. این کابل‌ها غربالگری می‌شوند، زیرا کابل‌ها بارها را حمل می‌کنند و نیاز به محافظت در برابر تداخل الکترومغناطیسی اطراف باشند. کابل‌ها بین 20- تا 70 درجه سانتی گراد انعطاف‌پذیر هستند.

کابل‌های جرثقیل و تجهیزات بالابر ما

در تمام قسمت‌های سیستم‌های بالابر و جرثقیل، کابل‌های جرثقیل ما را می‌توان در موارد استفاده ایدئال خود، چه به‌عنوان خطوط کنترل یا کابل‌های برق - چه در محل ساخت‌وساز یا در بندر، در تأسیسات حمل‌ونقل یا در سایت‌های تولید مورداستفاده قرار دهید. کابل‌های جرثقیل ما را می‌توان برای اجرای پروژه‌های مختلف، در پخش‌کننده‌های کانتینر، قطعات ساختمانی متحرک، تغذیه کابل در سیستم‌های فستون یا حتی به‌عنوان کابل‌های زنجیره‌ای دراگ و در سیستم‌های حمل‌ونقل الکتریکی مورداستفاده قرار دهید.

طیف محصولات ما شامل سیستم‌های جرثقیل و لوازم جانبی جرثقیل برای سیستم‌های درایو، و همچنین برنامه‌های سیگنال و سیستم‌های کنترل الکترونیکی مانند سیلندرهای سفر و بلوک‌های جرثقیل است.

 مجموعه محصولات جرثقیل و سیستم‌های بالابر ما همچنین شامل کابل‌های مناسبی است که قصد دارید از آن‌ها برای انتقال داده‌های نوری استفاده کنید. این شامل هادی‌های تخت، هادی‌های مسطح PVC و همچنین خطوط لاستیکی قابل اتصال، علاوه بر کابل‌های سنگین است. همچنین ما کابل‌های جرثقیل برای بالاترین بار ارائه می‌کنیم.

 کابل‌های جرثقیل ما به‌طور خاص برای الزامات فنّاوری جرثقیل، بالابر و بارگذاری طراحی‌شده‌اند. بنابراین آن‌ها نه‌تنها قوی هستند، بلکه با درجه بالایی از انعطاف‌پذیری متمایز می‌شوند. با توجه به این ویژگی‌ها، کابل‌های جرثقیل را می‌توان در سازه‌های متحرکی قرار داد که تحت بار مکانیکی دائمی هستند، برای مثال سیم‌پیچ و باز شدن در تنش کششی ثابت، و همچنین نیاز به کابل‌های فستون برای سیستم‌های جرثقیل.

 علاوه بر این، کابل‌های جرثقیل ما فوق‌العاده ضد آب‌وهوا، مقاوم در برابر دما هستند و می‌توانند در ترکیب با مواد شیمیایی یا روان کننده‌ها بدون تأثیر منفی بر عملکرد استفاده شوند. با توجه به دلایل ذکرشده در بالا، آن‌ها الزامات ویژه موردنیاز برای کابل‌های پخش‌کننده یا فستون در سیستم‌های جرثقیل را برآورده می‌کنند:

 به دلیل تنش مکانیکی زیاد در عملکرد عمودی سبدهای جرثقیل، مقاومت در برابر شکستگی و ضد آب بودن کابل‌های پخش‌کننده از اهمیت بالایی برخوردار است.

این همچنین مربوط به کابل‌های فستون است که برای حمل‌ونقل کالا با استفاده از تعلیق استفاده می‌شود.

 همه کابل‌های جرثقیل ما بسیار بادوام هستند و باید حتی جنبه‌های اقتصادی را در بالاترین درجه برآورده کنند.


جرثقیل مکاترونیک آریا

جرثقیل مکاترونیک آریا
بهترین ارائه دهنده خدمات جرثقیل
نصب جرثقیل
جوشکاری جرثقیل
قطعات جرثقیل

آخرین مطالب

کلیه حقوق و مزایای این وب‌سایت متعلق به مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا می‌باشد.