تعمیر جرثقیل در تهران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تعمیر جرثقیل در تهران

مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا خدمات تعمیرات تخصصی جرثقیل را در تهران انجام می‌دهد. تعمیرات انواع جرثقیل‌های سقفی، دروازه‌ای و نیم دروازه‌ای به‌صورت کاملاً تخصصی در محل انجام  می‌شود. این مجموعه با دارا بودن تعداد زیادی مهندس بسیار زبده و باتجربه توانایی اعزام تعمیرکار جرثقیل به هر نقطه از تهران را در کمتر از 12 ساعت دارند. 

تعمیر و نگهداری جرثقیل در تهران

روند عیب یابی و تعمیر جرثقیل

مشکلات جرثقیل ممکن است به‌یک‌باره ظاهر شود و شرکت و مجموعه را با مشکل ایجاد کند. در این صورت در اولین قدم کارشناسان و اپراتور حاضر در محل  باید مشکل را بازبینی کنند و برآورد اولیه مشکل را به عمل‌آورند. پس از بررسی مشکل ایجادشده، درصورتی‌که مشکل مزبور قطعاً توسط افراد حاضر در محل قابل‌حل باشد کارشناسان و اپراتورهای حاضر در محل با هماهنگی شرکت پشتیبانی تعمیراتی، اقدام به رفع عیب و مشکل می‌کنند. درصورتی‌که مشکل رفع نشد و یا تعمیر و رفع عیب توسط کارشناسان و اپراتورهای حاضر در محل قابل انجام نباشد باید از شرکت پشتیبانی درخواست اعزام کارشناس به محل به عمل آید.

more information about reapircranes

تعمیر قطعات جرثقیل

جرثقیل از قطعات مختلفی تشکیل‌شده است. هر یک از این قطعات درصورتی‌که به‌درستی کار نکنند می‌توانند باعث بروز مشکلات کلی یا جزئی در کارکرد صحیح جرثقیل شوند. در صورت بروز مشکل برای جرثقیل، تعمیرکاران جرثقیل در محل حضور یافته، قطعه یا قطعات معیوب را شناسایی کرده و اقدام به تعمیر قطعات می‌کنند. در مواردی تعمیر قطعات در محل انجام می‌شود و در مواردی نیز نیاز است که قطعات از جرثقیل جداشده و برای تعمیر به تعمیرگاه برده شود. در مدت‌زمانی که قطعه در حال تعمیر است می‌توان جرثقیل را با استفاده از قطعات یدکی و ذخیره راه‌اندازی کرد تا در صورت آماده شدن قطعه تعمیری، مجدداً قطعه را در محل جایگزین کرد.

برخی از خدمات ما درزمینهٔ تعمیر قطعات جرثقیل به شرح زیر است:

 

سیم پیچی پمپ جرثقیل

سیم پیچی موتور جرثقیل

جوشکاری قطعات

تعویض سیم بکسل

 

 

مطالب و مقالات در مورد انواع جرثقیل

نصب جرثقیل در تهران

تعمیر جرثقیل

ساخت جرثقیل

نصب جرثقیل سقفی

گارانتی جرثقیل

خدمات پس از فروش جرثقیل

تجهیزات مورد نیاز در نصب جرثقیل

جرثقیل دروازه ای

جرثقیل در تهران

ریموت جرثقیل

فروش جرثقیل

 


جرثقیل مکاترونیک آریا

جرثقیل مکاترونیک آریا
بهترین ارائه دهنده خدمات جرثقیل
نصب جرثقیل
جوشکاری جرثقیل
قطعات جرثقیل

آخرین مطالب

کلیه حقوق و مزایای این وب‌سایت متعلق به مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا می‌باشد.