jaresaghilmechateronic

  تعمیر و نگهداری جرثقیل دروازه ای

  جرثقیل دروازه ای

  در ابتدا لازم می دانیم توضیحی کلی در مورد جرثقیل دروازه ای ارائه نمائیم.جرثقیل دروازه ای یکی از انواع جرثقیل است که برای جابه جایی آهن آلات و ابزار سنگین مورد استفاده قرار می گیرد.این جرثقیل ها دارای دو پایه بزرگ در دوطرف جرثقیل می باشند که نقش ستون و نگهدارنده جرثقیل را دارند  .جرثقیل های دروازه ای به صورت ثابت و متحرک استفاده می شوند .این جرثقیل ها اندازه های مختلفی دارند از جرثقیل دروازه ای با 2 تا 3 متر ارتفاع تا جرثقیل های دروازه ای با ارتفاع بیش از 5 متر .جرثقیل های دروازه ای به لحاظ ظاهری  شباهت زیادی به پل های عابر پیاده دارند.gatewaycranes

  برخی جرثقیل های دروازه ای به اندازه ای کوچک ستند که به راحتی قابل حمل و نقل هستند .کارگران با کمک چرخ هایی که در زیر این جرثقیل ها تعبیه شده است جرثقیل را به حرکت در می آورند.

  کارخانه ها و شرکت ها بسته به نیاز خود از جرثقیل دروازه ای به صورت ثابت یا متحرک استفاده می کنند.همچنین جرثقیل های دروازه ای کاربرد بسیار زیادی در بنادر دارد.در روش استفاده متحرک جرثقیل بر روی ریل هایی قرار داده می شود و در روی ریل ها حرکت می کند.همچنین برای حرکت بدون محدودیت جرثقیل دروازه ای می توان چرخ هایی را در زیر پا یه های آن قرار داد تا به راحتی قابل حرکت باشد.

   جرثقیل های دروازه ای تک پل و دو پل

  یکی از مواردی که در ارزش گذاری جرثقیل های دروازه ای بسیار موثر است تعداد پل های جرثقیل است.منظور از پل های جرثقیل، ستون هایی فلزی است که در بالای جرثقیل به صورت افقی قرار دارند.بالا بر یا کالسکه بر روی این پل ها قرار می گیرند و در طول جرثقیل حرکت می کنند و اشیاء را بلند می کنند.جرثقیل های دروازه ای معمولا به صورت تک پل یا دوپل ساخته می شوند.جرثقیل های دروازه ای تک پل معمولا برای بلند کردن بارهای تا 16 تن مورد استفاده قرار می گیرند.در حالیکه جرثقیل های دروازه ای دوپل برای بلند کردن بارهای سنگین تر مورد استفاده قرار می گیرند.

  رنگ جرثقیل

  جرثقیل ها به خصوص جرثقیل های دروازه ای غالبا به رنگ های زرد ،نارنجی و قرمز هستند.دلیل استفاده از رنگ های روشن در جرثقیل ،برای بهتر دیده شدن جرثقیل به خصوص در شب می باشد.در شب ها و تاریکی هوا ممکن است دیدن جرثقیل دروازه ای برای افراد به خصوص در وسایل نقلیه  دشوار باشد از این رو باید اقدام به نصب روشنایی  در کنار جرثقیل نمود.

  کابل جمع کن در جرثقیل های بیرون سالن (دروازه ای)

  جرثقیل هایی که بیرون سالن استفاده می شوند جرثقیل دروازه ای هستند و برای برق اصلی از کابل جمع کن استفاده می شود.کابل جمع کن های قدیمی فاقد موتور و حرکت مستقل بودند و به همین دلیل کیفیت پائینی داشتند ولی کابل جمع کن های جدید دارای موتور و کلاچ می باشند و به طور منظم و حساب شده و مهندسی کابل ها را جمع و یا پهن می کنند.

  به طور استاندارد مسیرهای بدون سقف حتما باید کابل جمع کن استاندارد داشته باشند و یا مسیرهای طولانی داخل سالن برای منظم بودن و عمر بالاتر غالبا برای کابل Data هم از کابل جمع کن استفاده می شود.

  خدمات تعمیر و نگهداری جرثقیل دروازه ای

  تعمیر جرثقیل دروازه ای در محل با پرسنلی زبده و با تجربه
  تنها با یک تماس متخصصین و تعمیرکاران ما در محل شما حضور می یابند و اقدام به تعمیر جرثقیل می نمایند.

  انجام کلیه خدمات جوشکاری جرثقیل

  مجهز به تجهیزات کامل جهت تعمیر جرثقیل دروازه ای

  ما مجهز به کلیه تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر جرثقیل می باشیم.

  تهیه قطعات مورد نیاز انواع جرثقیل های دروازه ای

  مسلط به تعمیر کلیه جرثقیل ها

  بهترین مرکز تعمیر جرثقیل دروازه ای در ایران

  تعمیر و نگهداری جرثقیل دروازه ای شامل تعمیر ،سرویس و بازبینی و کنترل جرثقیل می باشد.به دلیل حساسیت و قیمت بالای جرثقیل های دروازه ای ،اکثر مجموعه های استفاده کننده از جرثقیل به دلیل اطمینان از صحت کارکرد جرثقیل  اقدام به عقد قرار داد با شرکت های خدماتی جرثقیل می نمایند.

  مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا در راستای خدمات رسانی به مشتریان خود در سراسر ایران اقدام به عقد قرار داد تعمیر ونگهداری جرثقیل دروازه ای با مشتریان خود در سراسر کشور می نماید.

  ساخت و تعویض قطعات جرثقیل دروازه ای

  بهترین تعمیرکارها تا زمانی که امکان داشته باشد سعی در تعمیر قطعات معیوب می نماید.با این حال در مواقعی ممکن است قطعات قابل تعمیر نباشند و نیاز به تعویض قطعه باشد.یکی از خدمات مهم در زمینه تعمیر و نگهداری  جرثقیل دروازه ای، تعویض قطعات جرثقیل است.

  مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا در صورت نیاز جرثقیل های تحت تعمیر اقدام به فراهم کردن قطعات مورد نیاز می نماید.اکثر قطعات مورد نیاز جرثقیل در بازار موجود می باشند .با این حال برخی قطعات هستند که ممکن است در بازار یافت نشوند و نیاز به تولید داشته باشند.در این صورت قطعات مزبور را باید از کارگاهها و تولید کنندگان قطعات تامین کرد.به این صورت که قطعه مورد نظر با جزئیات کامل قطعه سفارش داده می شود و پس از تولید به محل برده و نصب می شود.

  تعمیر انواع برندهای جرثقیل دروازه ای

  جرثقیل دروازه ای برندهای بسیار متنوع و متفاوتی دارند .از جرثقیل های دروازه ای آلمانی و بلغاری گرفته تا جرثقیل های ساخته شده در ایران هر یک قطعات و لوزام مورد نیاز خود را دارند.همچنین هر نوع جرثقیل روش تعمیر و تگهداری خاص و متفاوتی دارد.

  مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا با اشراف کامل به اکثر برندهای جرثقیل دروازه ای،قادر به تعمیر و نگهداری هر نوع جرثقیل با هر برندی می باشد.

  تعمیر و نگهداری جرثقیل دروازه ای در سراسر ایران و خارج از کشور

  ما اقدام به ارائه خدمات جرثقیل دروازه ای در هر کجای ایران می نمائیم.در صورتی که در هر کجای ایران هستید تنها با یک تماس شما ،کارشناسان و مهندسین ما به محل شما مراجعه نموده و اقدام به ارائه مشاوره و توضیحات لازم می نمایند.

  کلیه خدمات حضوری در محل به صورت رایگان می باشد.

  آخرین مطالب

  کلیه حقوق و مزایای این وب سایت متعلق به جرثقیل مکاترونیک آریا می باشد.