درباره ما

درباره مجموعه صنعتی جرثقیل مکاترونیک آریا

گروه صنعتی مکاترونیک بیش از ۲۵ سال سابقه در تعمیر و نگهداری و نصب انواع جرثقیل و ۱۰ سال سابقه در ساخت انواع جرثقیل سقفی و دروازه‌ای دارد. جرثقیل به‌مانند تمام دستگاه‌های صنعتی از بیش از ۲ قسمت مکانیک و برق ساخته شده است و متشکل از ۲ گروه می‌باشد و البته دلیل نام مکاترونیک هم ترکیبی از مکانیک و الکترونیک (برق) می‌باشد.

مکاترونیک آریا با سال‌ها سابقه در نصب و تعمیر جرثقیل‌ها دارای افراد متخصص می‌باشد که با تجارب ارزنده خود هم اکنون به‌عنوان سازنده جرثقیل در صنعت کشور فعال می‌باشند. آریا جرثقیل نیز به‌مانند تمام مجموعه‌های صنعتی متعهد، ابن اطمینان را به صنعتگران و مشتریان عزیز می‌دهد که تمام‌کارهای انجام شده به لحاظ فنی در حد بسیار مطلوبی باشد.

Flex Admin
شرکت های طرف همکاری با جرثقیل مکاترونیک آریا

aryacrane 1

شرکت سایپا

شرکت فولاد سپاهان

شرکت فرآب

شرکت ایران خودرو

 

 

 

Image

مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا با کادری مجرب و با تجربه در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

افتخار همکاری با مجموعه‌ها و شرکت‌های خوش‌نام در زمینه جرثقیل سازی از جمله:

- شرکت بزرگ جرثقیل پولاد که به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین سازندگان جرثقیل دروازه‌ای در ایران شناخته شده می‌باشد.

- همکاری با شرکت فرآب (طرح‌های آب و انرژی) برای راه‌اندازی و تعمیر و نگهداری جرثقیل‌ها در سد نیروگاهی ۱۰۰۰ مگاواتی سیاه‌بیشه در جاده قدیم چالوس واقع در سیاه‌بیشه.

- تعمیر و نگهداری ۱۵ عدد جرثقیل‌های قالب‌های بزرگ صنعتی سایپا در شرکت سایپا واقع در جاده مخصوص کرج، بلوار گلستانک به مدت ۳ سال

- ساخت و راه‌اندازی کامل ده جرثقیل ده تن برای شهرک صنعتی خوارزمی

- ساخت و نصب و راه‌اندازی کامل جرثقیل شرکت فولاد هما در بلوار حسابی شهرک صنعتی اشتهارد

- نصب جرثقیل ۲۰ تن در احمدآباد

- نصب جرثقیل ۵۰ تن در شهر صنعتی البرز - قزوین

کادری متخصص و متعهد

کادری متخصص و متعهد

مکاترونیک آریا دارای کادری بسیار متخصص و متعهد می‌باشد. این مرکز با رویکرد علمی و تخصصی به دنبال خدمات‌رسانی به بهترین شکل ممکن برای مشتریان خود می‌باشد.

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

مکاترونیک آریا به‌صورت ۲۴ ساعته خدمات پشتیانی تلفنی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. همچنین در صورت نیاز به حضور در محل، این مجموعه در کمترین زمان ممکن متخصصین خود را برای حضور در محل اعزام می‌کنند.

خدمات از راه دور

خدمات از راه دور

در صورت نیاز مشتریان عزیز مجموعه مکاترونیک آریا قادر است به‌صورت غیرحضوری و از طریق تلفن یا شبکه‌های اجتماعی راهنمایی‌های لازم را جهت عیب‌یابی و سرویس جرثقیل به مشتریان خود ارائه دهد.

پشتیبانی آن کال و لحظه ای برای مشتریان

پشتیبانی تلفنی

کلیه حقوق و مزایای این وب‌سایت متعلق به مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا می‌باشد.