جرثقیل دست دوم

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

افزایش قیمت کالاها و ماشین آلات بسیاری از مشتریان را مجبور کرده است که به سراغ دستگاه‌ها و تجهیزات دست‌دوم بروند. در میان استفاده‌کنندگان از جرثقیل این مورد بیش از سایر کسب‌وکارها به چشم می‌خورد. جرثقیل‌های بزرگ و صنعتی  به دلیل قیمت بسیار بالا و مشکلات واردات، کمیاب و گران شده اند. بسیاری از مشتریان ناچار هستند به سراغ خرید جرثقیل‌های دست‌دوم بروند. در زیر به توضیح برخی از جرثقیل‌های دست‌دوم که آمار خریدوفروش زیادی در بازار دارند می‌پردازیم.

جرثقیل تاورکرین دست‌دوم

جرثقیل‌های تاورکرین در ساخت‌وساز برج ها و آپارتمان‌های استفاده می‌شود. به دلیل کم شدن ساخت‌وساز در سال های اخیر خریدوفروش این جرثقیل‌ها کاهش داشته است. با این حال این جرثقیل‌ها روز به روز ران تر می‌شوند. در حال حاضر جرثقیل‌های تاور کرین با هراندازه‌ای را می‌توان به صورت دست‌دوم خریداری و استفاده کرد.

جرثقیل سقفی دست‌دوم

جرثقیل‌های سقفی ازجمله پرمصرف ترین جرثقیل‌ها هستند. در سال های اخیر آمار خریدوفروش این جرثقیل‌ها افزایش فراوان داشته است. تعطیلی برخی کسب‌وکارها و فروش این جرثقیل‌ها توسط کارفرمایان قبلی و گران بودن جرثقیل‌های نو برای خریداران، بازار عرضه و تقاضای جرثقیل‌های سقفی دست‌دوم را داغ‌کرده است. قیمت جرثقیل‌های سقفی دست‌دوم براساس مدت زمان کارکرد، اندازه و لوازم و تناژ جرثقیل محاسبه می‌شود.

جرثقیل دروازه‌ای دست‌دوم

جرثقیل‌های دروازه‌ای شامل دروازه‌ها و جرثقیل می‌باشد. خریدوفروش جرثقیل‌های دروازه‌ای دست‌دوم کمتر از جرثقیل‌های سقفی و تاور کرین است.

قطعات دست‌دوم جرثقیل:

خریدوفروش قطعات دست‌دوم جرثقیل از جمله گیربکس، موتور قلاب، کالسکه و... بسیار دیده می شود. قطعات دست‌دوم سالم و در حد نو می‌توانند گزینه مقرون‌به‌صرفه‌ای برای خرید باشند. اما باید همواره دقت داشت که امنیت را فدای قیمت ارزان قطعات نکنیم. در صورت خرید قطعه معیوب و مشکل‌دار، این مورد می‌تواند خسارات مالی و جانی در پی داشته باشد.

خریدوفروش جرثقیل به دلیل قیمت بسیار بالای آن نیازمند دانش تخصصی در مورد جرثقیل است. خریداران باید به صورت همه جانبه کلیه موارد را در نظر بگیرند تا بتوانند خریدی ایده آل و مناسب داشته باشند. مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا خریدوفروش انواع جرثقیل‌های سقفی، دروازه‌ای و نیم دروازه‌ای را انجام  می‌دهد.


جرثقیل مکاترونیک آریا

جرثقیل مکاترونیک آریا
بهترین ارائه دهنده خدمات جرثقیل
نصب جرثقیل
جوشکاری جرثقیل
قطعات جرثقیل

آخرین مطالب

کلیه حقوق و مزایای این وب‌سایت متعلق به مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا می‌باشد.