jaresaghilmechateronic

  دستگاه کپیر

  ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
   

  کپیر یکی از دستگاههای جانبی پیچیده و تخصصی جرثقیل است.این دستگاه کاربرد خاص و جالبی دارد.تصور کنید به هر دلیلی ریموت جرثقیل به مشکل برخورد کندیا بخواهید یک ریموت زاپاس برای روز مبادا داشته باشید؛و یا تصور کنید گیرنده ریموت خراب و غیرقابل استفاده شود.در این شرایط باید قطعه مورد نظر تعویض شود.

  زمانی که شما ریموت یا گیرنده را تعویض می کنید ؛ریموت یا گیرنده فعلی باید با ریموت یا گیرنده قبلی با هم ست شود.انجام این کار توسط کپیر امکان پذیر است.ریموت و فرستنده هر کدام دارای برنامه و نرم افزا می باشند.باید بدانید که این طور نیست که این دو دستگاه به راحتی با هم ست بشوند.

  در زیر تصویر یک عدد کپیر را مشاهده می کنید.از یان سدتگاه برای ست کردن ریموت و گیرنده استفاده می شود.

  copier

  اما شاید بپرسید که چرا جرثقیل به این صورت کار می کند و چرا این قابلیت در جرثقیل نیست که این دو دستگاه به راحتی و بدون کپیر با هم ست شوند.یکی از دلایل این موضوع موارد امنیتی است.زیرا اگر این دو به راحتی با هم مچ و ست می شدند ممکن بود کسی شیطنت کند و با تهیه ریموت، از بیرون از مجموعه بخواهد جرثقیل را کنترل کند.

  داخل این فرستنده ها و گیرنده ها کریستال وجود دارد.این کریستال ها فرکانس ها را یکی می کنند.کریستال فرستنده و گیرنده باید یکی باشد.برای مثال اگر کریستال فرستنده مثلا 32 است کریستال گیرنده نیز باید 32 باشد.در غیر اینصورت باز سیستم کار نمی کند و تداخل فرکانس ایجاد می شود.

   

   

   


  مکاترونیک آریا

  جرثقیل مکاترونیک آریا
  بهترین ارائه دهنده خدمات جرثقیل
  نصب جرثقیل
  جوشکاری جرثقیل
  قطعات جرثقیل

  آخرین مطالب

  کلیه حقوق و مزایای این وب سایت متعلق به جرثقیل مکاترونیک آریا می باشد.