جرثقیل کارگاهی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جرثقیل‌های کارگاهی به جرثقیل‌های کوچک و سبک اطلاق می‌شود. بسیاری از کارگاه‌ها برای رفع نیاز خود اقدام به استفاده از جرثقیل‌های سقفی، دروازه‌ای، نیم دروازه‌ای و بازویی می‌کنند.جرثقیل‌های کارگاهی نقش مهمی در یک کارگاه دارند. این جرثقیل‌ها فرآیندهای اصلی را در کارگاه‌های مختلف جهت انبار کردن قطعات، بارگیری و تخلیه مواد و مدیریت ایستگاه کاری انجام می‌دهند.

جرثقیل‌های کارگاهی برای بلند کردن و نگهداری انواع بار در کارگاه‌ها موردنیاز است. در تعمیرگاه‌های خودرو یا در حین مونتاژ صنعتی، اغلب بارهای سنگین تا 3 تن باید جابه‌جا شوند. جرثقیل‌های کوچک متحرک این مزیت را دارند که می‌توان از آن‌ها در فضاهای بسته استفاده کرد و آن‌ها را به کمکی محبوب در بلند کردن روزانه تبدیل می‌کند. در کارگاه‌ها چه برای بارگیری پالت ساده و چه زمانی که موتور باید از بدنه خارج شود و چه برای جابه‌جایی هر قطعاتی، جرثقیل‌ها حرف اول و آخر را می‌زنند. جرثقیل کارگاهی با کارایی آسان را می‌توان در بسیاری از مناطق مورداستفاده قرارداد.

جرثقیل‌های کارگاهی به دو صورت دستی و الکترونیکی استفاده می‌شوند. جرثقیل‌های الکترونیکی بلند کردن بار سنگین را آسان‌تر می‌کنند.

جرثقیل بازویی از پراستفاده‌ترین جرثقیل‌های در کارگاه‌ها است. جرثقیل‌های بازویی تقریباً برای هر نوع ایستگاه کاری مناسب هستند، این جرثقیل‌ها از جرثقیل‌های سقفی در خطوط تولید، مناطق ذخیره‌سازی و جایگاه‌های بارگیری پشتیبانی می‌کنند.

ما انواع جرثقیل‌های کارگاهی را تولید می‌کنیم. جرثقیل‌های کارگاهی ما ابزارهای انعطاف‌پذیر و چندمنظوره هستند که به‌طور خاص برای محیط کارگاهی کوچک و متوسط طراحی‌شده‌اند.جرثقیل مکاترونیک آریا انواع جرثقیل‌های کارگاهی از 1 تا 3 تن را تولید می‌شود.

 


جرثقیل مکاترونیک آریا

جرثقیل مکاترونیک آریا
بهترین ارائه دهنده خدمات جرثقیل
نصب جرثقیل
جوشکاری جرثقیل
قطعات جرثقیل

آخرین مطالب

کلیه حقوق و مزایای این وب‌سایت متعلق به مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا می‌باشد.