jaresaghilmechateronic

  نصب ترمز جرثقیل سقفی

  ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
   

  نصب ترمز در جرثقیل های سقفی از جمله اقدامتی هست که برای افزایش و ارتقاع امنیت جرثقیل انجام می شود.انتخاب ترمز جرثقیل براساس اندازه و تناژ جرثقیل انجام می گیرد.ترمزها در جرثقیل های بزرگ مورد استفاده بیشتری دارند. بسیاری از جرثقیل های قدیمی ترمز ندارند و ترمز در این جرثقیل ها باید اضافه گردد.

  نصب ترمز در جرثقیل های بزرگ

  ترمزهای جرثقیل های بزرگ در بیشتر موارد هیدرولیکی هستند.عملکرد ترمز به این صورت است که زمانی که از ترمز جرثقیل استفاده می شود ،ترمز به صورت کاملا محکم موتور جرثقیل را نگه می دارد و اجازه حرکت و تکان خوردن به موتور نمی دهد.زمانی که اپراتور برای حرکت موتور به آن برق می دهد،موتور شروع به پمپاژ روغن کرده و میله هیدرولیک را محکم نگه می دارد.همچنین در این حالت برق به مگنت ها نیز می رسد و مگنت ها شفت موتور را آزاد می کنند و در نهایت باعث حرکت موتور و در نهایت حرکت جرثقیل می شوند.

  در لینک ترمز هیدرولیکی که توسط مکاترونیک  برای نیروگاه منجیل نصب شده است را مشاهده خواهید کرد.

  aryacranenewproject14000206 8

  ترمز هیدرولیکی جرثقیل

  ترمز در جرثقیل های کوچک

  یک مدل ترمز برای موتورهای کوچک مکنتی موجود است.این ترمز با برق dc کار می کند.در واقع برق شهر با بریج به dc تبدیل می شود و بعد به ترمز وصل می شود.در نهایت ترمز آزاد شده و باعث حرکت موتور می شود.ترمز های کوچک و بزرگ جدا از موارد استفاد که به اندازه جرثقیل مربوط می شود مکانیزم و عملکرد مشابهی دارند.

  مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا خدمات نصب ترمز جرثقیل را انجام می دهد.


  مکاترونیک آریا

  جرثقیل مکاترونیک آریا
  بهترین ارائه دهنده خدمات جرثقیل
  نصب جرثقیل
  جوشکاری جرثقیل
  قطعات جرثقیل

  آخرین مطالب

  کلیه حقوق و مزایای این وب سایت متعلق به جرثقیل مکاترونیک آریا می باشد.