جرثقیل اتوماتیک

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جرثقیل‌ها تجهیزاتی هستند که برای حمل بارهای سنگین، بلند کردن و پایین آوردن مواد طراحی‌شده‌اند. اتوماسیون آن‌ها باعث بهبود ایمنی تأسیسات، ارائه دقت درحرکت بار و عملکرد کارآمد می‌شود. در این پست قصد داریم در مورد جرثقیل‌های اتوماتیک صحبت کنیم.

 جرثقیل‌های اتوماتیک به دلیل تطبیق‌پذیری خود متمایز هستند، آن‌ها به اپراتور آزادی پیکربندی را می‌دهد و به لطف ترکیب کامل سخت‌افزار و نرم‌افزار، عملیات پیچیده و تکراری را پوشش می‌دهند.

 چرا جرثقیل اتوماتیک را انتخاب کنیم؟

درحالی‌که درست است که جرثقیل‌ها یکی از اولین وسایلی هستند که در جهان وجود داشته‌اند، تکامل آن‌ها به جرثقیل‌های امروزی بسیار افتضاح بوده است. تقریباً تمام صنایع در طول تاریخ از جرثقیل‌های دستی برای جابه‌جایی قطعات سنگین مورداستفاده در فرآیندهای مختلف مانند ذخیره‌سازی، مونتاژ یا جابجایی استفاده کرده‌اند.

 امروزه، بارهای بسیار سنگین‌تری باید جابجا شوند، که لزوماً باید با دقت و ایمنی انجام شود. ازاین‌رو، جرثقیل‌های اتوماتیک به‌عنوان یک‌راه حل تکنولوژیکی ظاهر می‌شوند که امکان انجام عملیات مختلف را فراهم می‌کند و زمان انتظار را کاهش می‌دهد و باعث صرفه‌جویی در فضا می‌شود. صرف‌نظر از بخشی که شرکت شما در آن فعالیت می‌کند، سطح رقابت به‌احتمال‌زیاد بالا خواهد بود و هزینه‌های نیروی کار افزایش‌یافته است، بنابراین داشتن یک جرثقیل اتوماتیک این امکان را به شما می‌دهد که:

1-بارهای سنگین را به‌طور مؤثر اداره جابه‌جا و مدیریت کنید

2-کاهش هزینه‌های عملیاتی با نیاز به کارکنان کمتر و ساده کردن عملیات با افزایش کارایی و بهره‌وری بالاتر

3- ایمنی بیشتر: سیستم‌هایی که جرثقیل‌های شمارا خودکار می‌کنند، به‌خصوص هنگام کار در مناطق خطرناک یا با مواد خطرناک، ایمنی در محل کار را بهبود بخشید

چه نوع جرثقیل‌های اتوماتیک در بازار موجود است؟ جرثقیل‌های اتوماتیک انواع مختلفی دارند، از جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه‌ای، جرثقیل تلسکوپی، جرثقیل بازویی و جرثقیل صنعتی. انتخاب جرثقیل همیشه به کاری که می‌خواهید انجام دهید بستگی دارد. بسته به انتخاب خود، می‌توانید بارها را بالا ببرید، حرکات افقی انجام دهید و بارها را متعادل کنید. به یاد داشته باشید که باری را که وزن آن بیش از ظرفیت جرثقیل است جابجا نکنید زیرا این امربر تعادل جرثقیل تأثیر می‌گذارد. افرادی که مسئولیت محاسبه وزن بار و ظرفیت باربری جرثقیل‌ها را بر عهده‌دارند، اپراتور جرثقیل یا مهندسان بهره‌برداری نامیده می‌شوند.

 کاربرد جرثقیل‌های اتوماتیک چیست؟ دامنه عمل متنوع است. به‌طورکلی در مکان‌های خطرناک و مکان‌هایی که حرکت به‌صورت مکرر و یکنواخت انجام می‌شود می‌توان از جرثقیل‌های اتوماتیک استفاده کرد.

 برای خودکارسازی جرثقیل‌های شما چه پیشنهادی دارید؟ خدمات ما شامل بهبود و اتوماسیون جرثقیل‌های شما بدون توجه به نوع جرثقیل است. ما سیستم‌هایی را که برای خودکارسازی جرثقیل شما نیاز دارید نصب می‌کنیم. ازجمله نوآورانه‌ترین آن‌ها می‌توان به سیستم توزین و جرثقیل‌های کنترل از راه دور اشاره کرد که در ادامه توضیح خواهیم داد. سیستم‌های توزین این سیستم به اپراتور اجازه می‌دهد تا در زمان واقعی بداند که آیا وزن بارگیری شده توسط جرثقیل مناسب است یا خیر. ما قطعات مختلفی داریم که با هر جرثقیلی سازگار است. ما تجربه گسترده‌ای در نصب و استفاده از سیستم‌های توزین داریم که از استانداردهای کیفیت و ایمنی مشخص‌شده توسط اتحادیه جهانی پیروی می‌کنند.

 ترازوهای جرثقیل دیجیتال به شما این امکان را می‌دهد که بار خود را به‌موقع وزن کنید قلاب‌های توزین یک مکمل ایدئال برای بررسی کالاها در داخل و خارج از انبار هستند بلوک‌های توزین به شما این امکان را می‌دهند که هم‌زمان با وزن کردن بار را بلند کرده و حمل کنید. برای این کار نیازی به نصب ترازو دیگری نیست. ماشین پالت توزین همان وظایف بلوک‌های توزین را انجام می‌دهد. بار را جابجا می‌کند و هم‌زمان وزن می‌کند. مزیت این است که می‌توانید با کوتاه کردن برخی از فرآیندها، مانند بازرسی، در زمان صرفه‌جویی کنید. علاوه بر این، توزین شما قابل‌اعتماد خواهد بود و در صورت وجود خطا در مقادیر، بلافاصله آن را تشخیص می‌دهد.

 ما همچنین مکمل‌های دیگری داریم که به شما در فعالیت‌های وزن‌کشی کمک می‌کند، مانند: √محدودکننده‌های الکترونیکی و محدودکننده‌های مکانیکی که مغز جرثقیل شما خواهند بود.

√ سلول‌های بارگذاری برای مخازن که به شما درگرفتن داده‌های وزن کمک می‌کند.

√ نمایش‌هایی که به شما امکان می‌دهند داده‌های بارگذاری را سریع و آسان مشاهده کنید.

کنترل از راه دور جرثقیل: در جابجایی بارها، یکی از پیشرفت‌های فناوری که تأثیر مثبتی داشته است، استفاده از کنترل از راه دور بوده است.

فناوری مورداستفاده برای جرثقیل‌های کنترل از راه دور می‌تواند نور مادون‌قرمز یا فرکانس رادیویی باشد. مورد دوم به دلیل گستره عملکردی که پوشش می‌دهد و عملکرد آن باوجود شرایط محیطی یا اجسام در محیط آن، بیشترین استفاده را دارد. نور مادون‌قرمز به دلیل احتمال زیاد انحراف مسیر نور، چه توسط ذرات معلق در هوا و چه موانع مختلف، از محبوبیت کمتری برخوردار است. با اجرای این نوع سیستم در جرثقیل‌های خود، تصادفات جرثقیل یا بار را کاهش می‌دهید، بهره‌وری را افزایش می‌دهید و فرآیندها را مدرن می‌کنید.

 جرثقیل اتوماتیک راه‌حل شما در هنگام کار در ارتفاع و جابجایی بارهای سنگین با خیال راحت خواهد بود و به شما امکان می‌دهد عملیات پیچیده و تکراری را تسهیل کنید. فرآیندهای صنعتی خود را سیستماتیک کنید، هزینه‌ها را کاهش دهید و با خودکار کردن جرثقیل‌های لودر، ایمنی را برای کارکنان خود فراهم کنید.


جرثقیل مکاترونیک آریا

جرثقیل مکاترونیک آریا
بهترین ارائه دهنده خدمات جرثقیل
نصب جرثقیل
جوشکاری جرثقیل
قطعات جرثقیل

آخرین مطالب

کلیه حقوق و مزایای این وب‌سایت متعلق به مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا می‌باشد.