فروش جرثقیل دست‌دوم

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ما در کنار خرید جرثقیل دست‌دوم اقدام به فروش جرثقیل‌های دست‌دوم و کارکرده می‌نماییم. ما جرثقیل‌های سالم و باکیفیت را از مشتریان مختلف در سراسر کشور خریداری کرده و به مصرف‌کنندگان واقعی به فروش می‌رسانیم. کار ما دلالی نیست؛ ما جرثقیل‌های مشتریان را با بهترین قیمت خریداری کرده و به فروش می‌رسانیم.

موارد تأثیرگذار در مدت زمان فروش جرثقیل چیست؟

فروشندگان جرثقیل دست‌دوم تمایل دارند سریع‌تر جرثقیل خود را به فروش برسانند؛ البته باقیمت معقول و مناسب. با این حال برخی از انواع جرثقیل‌ها سریع‌تر از انواع دیگر به فروش می رسند. موارد متعددی در سرعت فروش جرثقیل تأثیرگذار است. ما 5 مورد از این موارد را ذکر می‌کنیم.

√اندازه و تناژ جرثقیل: یکی از فاکتورهای مهم در فروش سریع جرثقیل دست‌دوم، اندازه جرثقیل است. بالطبع اندازه جرثقیل‌های باسایز و تناژ کوچک قیمت پایین‌تری دارند و سریع‌تر به فروش می رسند. جدا از قیمت پایین، تعداد کسب‌وکارهایی که به این جرثقیل‌ها نیاز دارند نیز زیاد است. اما جرثقیل‌های با تناژ بالا، قطعاً قیمت بالاتری دارند، کسب‌وکارهای مربوط به این جرثقیل‌ها نیز کمتر و محدودتر است.

√نوع جرثقیل: نوع جرثقیل نیز در سرعت فروش آن موثر است. تجربه نشان داده که جرثقیل‌های ماشینی و پرتابل سریع‌تر از سایر انواع جرثقیل‌ها به فروش می رسند.

√قیمت: قیمتی که بر روی جرثقیل می‌گذارید نیز بر روی مدت زمان فروش تاثیرگذار است. اگر قصد فروش دارید سعی کنید قیمت متعادلی برای جرثقیل خود در نظر بگیرید. دقت داشته باشید که برخی از خریداران دلال هستند و صرفاً مصرف‌کننده نیستند. این افراد دنبال خرید باقیمت پایین و فروش با قیمت بالاتر هستند.. گاهی تنها با 5 تا 10 میلیون تومان قیمت پایین‌تر می‌توانید به سرعت جرثقیل خود را به فروش برسانید

√شرایط بازار: شرایط بازار نیز تاثیر مستقیم بر مدت زمان فروش جرثقیل شما دارد.

√سالم بودن جرثقیل: خود را جای مشتری بگذارید؛ مشتری به دنبال دردسر نیست. مشتری حاضر است حتی با پرداخت هزینه بالاتر جرثقیل سالم و خوبی خریداری کند. پس سلام و سرحال بودن جرثقیل نیز در مدت زمان فروش تاثیرگذار است.

خدمات ما در کنار فروش جرثقیل

فروش جرثقیل به مشتری نقطه پایان همکاری ما با مشتری نیست و ما خدمات در طول زمان کماکان سعی می‌کنیم ارتباط خود را با مشتری حفظ کرده و اقدام به ارائه خدمات می نمائیم. ما جرثقیل‌ها دست‌دوم را با گارانتی 6 ماه کلی قطعات به فروش می‌رسانیم. همچنین ما خدمات نصب جرثقیل فروخته‌شده را در هر نقطه از کشور انجام می‌دهیم. همچنین در صورت خرابی هر یک از قطعات بعد از اتمام گارانتی، ما قطعات معیوب را تهیه‌کرده و برای مشتری ارسال می‌کنیم.

سرویس، تعمیر و نگهداری و خدمات پس از فروش ازجمله خدمات ما برای جرثقیل‌های دست‌دوم فروخته‌شده است.

فروش قطعات دست‌دوم جرثقیل

ما در کنار فروش جرثقیل دست‌دوم، فروش قطعات دست‌دوم جرثقیل را نیز انجام می‌دهیم. قطعات ارائه‌شده توسط ما کاملاً سالم و در حد نو هستند. همچنین کلیه قطعات دست‌دوم‌فروشی توسط مکاترونیک با گارانتی 6 ماهه به فروش می‌رسند.

چرا جرثقیل دست‌دوم خود را می‌فروشید؟

این سؤالی است که ما همواره از فروشندگان می‌پرسیم. هرچند بسیاری ممکن است به این سؤال پاسخ قانع‌کننده‌ای ندهند بازهم یک سؤال مهم است که ما از فروشندگان درخواست می‌کنیم که به آن پاسخ دهند. اما فارغ از معامله خریدوفروش، یک جرثقیل می‌تواند یک کالای ارزشمند و سرمایه مهمی باشد؛ با رشد نرخ تورم می‌بینیم که قیمت یک جرثقیل معمولی طی یک سال تا 2 برابر افزایش می‌یابد. در شرایط تورمی احمقانه است که کسی کالای خود را فروخته و به پول نقد تبدیل کند و در بانک بگذارد؛ فروش کالای شما توجیه دارد اگر قصد داشته باشید با فروش آن در جای دیگری سرمایه‌گذاری کنید.

پس اگر جرثقیل دست‌دومی دارید که گوشه‌ای بی‌کار افتاده است و همچنین نیاز فوری به پول ندارید می‌توانید به آن به‌عنوان سرمایه‌ای ارزشمند نگاه کنید. همچنین این مورد را در نظر بگیرید که شاید روزی برسد که بخواهید کسب‌وکار خود را مجدداً شروع کنید؛ در این صورت شاید مجبور شوید این جرثقیل را با چندین برابر قیمت خریداری کتید.


جرثقیل مکاترونیک آریا

جرثقیل مکاترونیک آریا
بهترین ارائه دهنده خدمات جرثقیل
نصب جرثقیل
جوشکاری جرثقیل
قطعات جرثقیل

آخرین مطالب

کلیه حقوق و مزایای این وب‌سایت متعلق به مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا می‌باشد.