تاثیر تحریم ها بر خدمات جرثقیل

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تحریم‌های مختلفی که توسط کشور آمریکا بر صنایع و ارگان‌های مختلف کشور اعمال‌شده است تأثیر بسیار زیادی بر کلیه صنایع کشور من‌جمله صنعت جرثقیل گذاشته است. در حال حاضر تأمین قطعات وارداتی جرثقیل با مشکلات فراوانی مواجه شده است. افزایش چند برابری قیمت قطعات وارداتی جرثقیل در کنار دشواری خرید و ترخیص قطعات از گمرک جزو پیچیدگی‌ها و دشواری‌های این حوزه است. بروز مشکلات در حوزه واردات جرثقیل تولیدکنندگان داخلی را بر آن داشته که اقدام به تولید قطعات مهم جرثقیل نمایند. درگذشته بدنه جرثقیل در داخل تولید می‌شود و قطعات حساس  و مهم مانند موتور جرثقیل از کشورهای خارجی وارد می‌شد. در حال حاضر برخی شرکت‌ها در اصفهان و تبریز اقدام به تولید موتور جرثقیل نموده‌اند که این خود دست آورد عظیم و بسیار بزرگی است. این موتورها باقیمت‌های بسیار پایین‌تر نسبت به نمونه خارجی فروخته می‌شوند. البته موتور جرثقیل تولید داخلی  ممکن است کیفیت مدل‌های مشابه خارجی را نداشته باشد اما به‌هرحال بهترین گزینه در شرایط فعلی است. می‌توانیم باافتخار اعلام کنیم که در حال حاضر اکثر قطعات جرثقیل های سقفی ،جرثقیل های دروازه ای و جرثقیل های نیم دروازه ای در داخل تولید می‌شود و ایران به‌نوعی در تولید این جرثقیل‌ها خودکفا شده است.

در سوی دیگر جهت تعمیر قطعات جرثقیل نیاز به مواد اولیه و قطعات یدکی است. می‌بینیم که تحریم‌ها در حوزه تعمیرات جرثقیل نیز دشواری‌هایی را برای تعمیرکاران ایجاد کرده است. در برخی موارد می‌توان قطعات داخلی تولیدشده را با قطعات معیوب خارجی جایگزین کرد. البته با شرایط فعلی پیشنهاد ما برای خریداران جرثقیل این هست که به دلیل اینکه چشم‌انداز روشنی برای استفاده از جرثقیل‌های وارداتی وجود ندارد سعی کنند جرثقیل‌های داخلی خریداری کنند.

خوشبختانه مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا با تهیه قطعات برخی از قطعات اساسی جرثقیل در قبل از زمان تحریم‌ها امکان ادامه سرویس‌دهی و خدمات‌رسانی را به مشتریان خود دارد.

 

مطالب و مقالات در مورد انواع جرثقیل

نصب جرثقیل در تهران

تعمیر جرثقیل

ساخت جرثقیل

نصب جرثقیل سقفی

گارانتی جرثقیل

خدمات پس از فروش جرثقیل

تجهیزات مورد نیاز در نصب جرثقیل

جرثقیل دروازه ای

جرثقیل در تهران

ریموت جرثقیل

فروش جرثقیل

 تعمیر جرثقیل سقفی

نصب جرثقیل سقفی

 برق جرثقیل


جرثقیل مکاترونیک آریا

جرثقیل مکاترونیک آریا
بهترین ارائه دهنده خدمات جرثقیل
نصب جرثقیل
جوشکاری جرثقیل
قطعات جرثقیل

آخرین مطالب

کلیه حقوق و مزایای این وب‌سایت متعلق به مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا می‌باشد.