سیم کشی برق جرثقیل

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سیم‌کشی برق جرثقیل امری بسیار مهم و حساس است. نوع سیم‌کشی و نحوه کابل کشی برق جرثقیل با توجه به‌اندازه و کاربرد جرثقیل بایستی به‌درستی و به‌صورت استاندارد انجام شود. در کنار کابل‌کشی اصولی و استاندارد امر تعمیر و نگهداری جرثقیل نیز در کارکرد صحیح و بی‌خطر برق جرثقیل اهمیت زیادی دارد. به‌طوری‌که اگر تعمیر و نگهداری به‌درستی انجام نشود و بازدید و کنترل جرثقیل نادیده گرفته شود به‌مرورزمان سیم‌های برق جرثقیل به‌هم‌ریخته می‌شوند و مسلماً احتمال برق‌گرفتگی و خطرات دیگر نظیر آتش‌سوزی وجود خواهد داشت. به‌خصوص که در کابل برق اصلی باید دقت شود که این کار باید کاملاً اصولی انجام شود. در کابل‌کشی برق اصلی روش c ریل توصیه می‌شود همچنین  می‌توان از شین‌های مخصوص برق‌رسان استفاده شود.

Repair and maintenance crane manjil proge 10

متأسفانه بارها دیده‌شده است که در شرکت‌ها کابل برق اصلی بر روی زمین کشیده می‌شود. این سیم‌ها ممکن است زیر جرثقیل یا ماشین‌های دیگر گیر کند و پاره شود و منجر به اتصالی‌های بسیار شدید گردد. برای پرهیز از کشیده شدن کابل برق اصلی بر روی زمین می‌توان از کابل جمع کن استفاده کرد. در کل هرقدر سیم‌کشی و تعمیر و نگهداری جرثقیل اصولی باشد احتمال برق‌گرفتگی کاهش می‌یابد.

استفاده از قطعات باکیفیت در سیم‌کشی

استفاده از سیم‌ها و لوازم برقی باکیفیت در سیم‌کشی برق جرثقیل بسیار توصیه می‌شود. قیمت این موارد نسبت به قیمت کل جرثقیل مبلغ بسیار ناچیزی است ازاین‌رو همواره سهی کنید بهترین نوع سیم و قطعات برقی را در جرثقیل استفاده کنید.

تهیه نقشه سیم‌کشی جرثقیل

یکی از کارهای مهمی که نصاب جرثقیل باید انجام دهد تهیه نقشه دقیق از سیم‌کشی برق جرثقیل است. داشتن نقشه از سیم‌کشی برق جرثقیل، انجام امور عیب‌یابی برق جرثقیل در آینده را سرعت می‌بخشد.

 

 

مطالب و مقالات در مورد انواع جرثقیل

نصب جرثقیل در تهران

تعمیر جرثقیل

ساخت جرثقیل

نصب جرثقیل سقفی

گارانتی جرثقیل

خدمات پس از فروش جرثقیل

تجهیزات مورد نیاز در نصب جرثقیل

جرثقیل دروازه ای

جرثقیل در تهران

ریموت جرثقیل

فروش جرثقیل

 


جرثقیل مکاترونیک آریا

جرثقیل مکاترونیک آریا
بهترین ارائه دهنده خدمات جرثقیل
نصب جرثقیل
جوشکاری جرثقیل
قطعات جرثقیل

آخرین مطالب

کلیه حقوق و مزایای این وب‌سایت متعلق به مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا می‌باشد.