خرید جرثقیل

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برخی کسب‌وکارها به دلایل مختلف امکان ادامه فعالیت ندارند و ممکن است تصمیم به فروش قطعات خود کنند. مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا خریدار جرثقیل‌های دست‌دوم و همچنین قطعات دست‌دوم جرثقیل است. پروسه خرید به این صورت است که پس از تماس مشتری ما اقدام به اعزام کارشناس به محل مشتری می‌کنیم. کارشناس ما برآورد اولیه ارزش جرثقیل یا قطعات را انجام می‌دهد و تصاویر و اطلاعات موردنیاز جرثقیل را دریافت می‌کند. پس از گذشت 24 ساعت از بازدید جرثقیل قیمت پیشنهادی مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا به مجموعه موردنظر اعلام می‌شود.

برخی جرثقیل‌ها و قطعات جرثقیل به دلیل فرسودگی قابل‌استفاده نیستند. بااین‌حال این قطعات می‌توانند بسیار ارزشمند باشند. قطعات جرثقیل غالباً از فلزات مختلف ساخته‌شده‌اند و حتی در صورت غیرقابل استفاده بودن ارزش ضایعاتی دارند. پس هرگز قطعات فرسوده خود را دور نریزید. ما با بهترین  قیمت قطعات فرسوده و اسقاطی شمارا خریداریم.

قرارداد خریدوفروش جرثقیل

هرچند جرثقیل‌های سقفی، دروازه‌ای و نیم دروازه‌ای مانند وسایل نقلیه دارای سند مالکیت نیستند اما به دلیل قیمت و ارزش بالای این جرثقیل‌ها، در هنگام خریدوفروش باید حتماً قراردادی بین خریدار و فروشنده تنظیم گردد. در این قرارداد کلیه شرایط معامله ازجمله نوع جرثقیل، تناژ جرثقیل، مبلغ معامله و... بایستی قید شود.

مطالب و مقالات در مورد انواع جرثقیل

نصب جرثقیل در تهران

تعمیر جرثقیل

ساخت جرثقیل

نصب جرثقیل سقفی

گارانتی جرثقیل

خدمات پس از فروش جرثقیل

تجهیزات مورد نیاز در نصب جرثقیل

جرثقیل دروازه ای

جرثقیل در تهران

ریموت جرثقیل

فروش جرثقیل


جرثقیل مکاترونیک آریا

جرثقیل مکاترونیک آریا
بهترین ارائه دهنده خدمات جرثقیل
نصب جرثقیل
جوشکاری جرثقیل
قطعات جرثقیل

آخرین مطالب