فروش جرثقیل در تهران و سراسر کشور

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مجموعه جرثقیل مکاترونیک خدمات فروش انواع جرثقیل های سقفی ،دروازه‌ای و نیم دروازه‌ای را انجام می‌دهد.جرثقیل‌های فروشی این مجموعه اکثراً توسط خود مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا تولید می‌شوند. بااین‌حال این مجموعه خدمات خریدوفروش سایر برندهای جرثقیل را نیز انجام می‌دهد.ما با خرید جرثقیل‌های نو و کارکرده و با  سرویس و در صورت نیاز تعمیر جرثقیل‌ها اقدام به فروش این جرثقیل‌ها به مشتریان می‌کنیم.فروش جرثقیل‌های استوک و کارکرده و البته سالم تأثیر زیادی بر کنترل قیمت جرثقیل‌های نو در بازار دارد و افزایش بی‌رویه قیمت جرثقیل‌های نو در شرایط فعلی جلوگیری می‌کند.

sale crane in tehran

جرثقیل‌های نو و کارکرده این مجموعه با شرایط زیر به فروش می‌رسند.

فروش کلیه جرثقیل‌ها به‌شرط سلامت است

یک سال گارانتی کلیه قطعات و سرویس رایگان

۳ روز مهلت تست و عودت جرثقیل

۵ سال خدمات پس از فروش

 

چطور مناسب‌ترین جرثقیل را پیدا کنیم؟

یک کارفرما برای پیدا کردن مناسب‌ترین جرثقیل باید آگاهی کامل نسبت به نیازهای فعلی و آینده مجموعه خود داشته باشد. همچنین آگاهی کامل نسبت به انواع برندها و قطعات جرثقیل و همچنین نقطه‌ضعف هر یک از مدل‌های جرثقیل می‌تواند شمارا در انتخاب بهترین گزینه یاری کند.

از کجا شروع کنیم؟

امروزه با یک گوشی متصل به اینترنت می‌توان هر کاری انجام داد. با جستجو در سایت‌های تبلیغاتی آگهی‌های فراوانی در مورد خریدوفروش انواع جرثقیل‌ها خواهید یافت. اما برخی از افراد تمایل به مراجعه و پرس‌وجوی حضوری دارد. این افراد دوست دارند به‌صورت حضوری به نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های جرثقیل مراجعه کرده و جرثقیل و قطعات موردنیاز خود را خریداری کنند. در شهر تهران سه مرکز بزرگ فروش جرثقیل وجود دارد. در زیر این سه مرکز را نام‌برده و توضیح مختصری در مورد آن‌ها می‌دهیم.

خیابان قزوین: خیابان قزوین در از مناطق جنوب غربی تهران است. شرکت‌های سازنده جرثقیل و تعمیرکاران زیادی در این منطقه فعالیت دارند. درصورتی‌که نیاز به قطعات جرثقیل داشته باشید، خیابان قزوین یکی از بهترین مکان‌ها برای خرید قطعات جرثقیل است

خیابان 17 شهریور: خیابان 17 شهریور در جنوب شرقی تهران قرار دارد. این خیابان نیز از مناطقی هست که شرکت‌ها و فروشندگان جرثقیل فراوانی را در خود جای‌داده است. همچنین در این منطقه شرکت‌های تعمیر جرثقیل نیز وجود دارد.

شهرک کامیون داران: یکی دیگر از بهترین مراکز برای خریدوفروش جرثقیل در تهران، شهرک کامیون داران جاده ساوه است. این شهرک در جنوب شهر تهران و نزدیکی شهرستان اسلامشهر واقع است. در این شهر، نمایشگاه‌های فراوانی وجود دارند که اقدام به خریدوفروش جرثقیل‌های نو و دست‌دوم می‌کنند.

به دلیل قیمت بالای جرثقیل معمولاً افراد پروسه طولانی برای خرید جرثقیل طی می‌کنند. برای مثال ممکن است خریدار با بیش از ده‌ها فرونشده تماس گرفته و اقدام به دریافت مشاوره نماید. صبر و حوصله دقت و آگاهی فنی کامل از مواردی هست که می‌تواند خرید یک جرثقیل مناسب برای شما را تضمین کند.

 

مطالب و مقالات در مورد انواع جرثقیل

نصب جرثقیل در تهران

تعمیر جرثقیل

ساخت جرثقیل

نصب جرثقیل سقفی

گارانتی جرثقیل

خدمات پس از فروش جرثقیل

تجهیزات مورد نیاز در نصب جرثقیل

جرثقیل دروازه ای

جرثقیل در تهران

ریموت جرثقیل

فروش جرثقیل

 

 


جرثقیل مکاترونیک آریا

جرثقیل مکاترونیک آریا
بهترین ارائه دهنده خدمات جرثقیل
نصب جرثقیل
جوشکاری جرثقیل
قطعات جرثقیل

آخرین مطالب

کلیه حقوق و مزایای این وب‌سایت متعلق به مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا می‌باشد.