انواع خدمات تعمیر جرثقیل

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تعمیرات برنامه‌ریزی‌شده:

 تعمیرات برنامه‌ریزی‌شده بر اساس گزارش‌های بازرسی و نگهداری برنامه‌ریزی می‌شود. تعمیر بر اساس برنامه‌های تولید شما هماهنگ و برنامه‌ریزی می‌شود. تکنسین‌های ما برای انجام طیف وسیعی از تعمیرات برنامه‌ریزی‌شده مجهز هستند که شامل تعمیر، تنظیم و تعویض هر قطعه است.

 

تعمیرات از پیش مجاز: تعمیرات از پیش مجاز مجوز کلی برای انجام تعمیر و نگهداری اصلاحی، تا مقدار معینی، به‌منظور مرتب‌سازی و تکمیل سریع و کارآمد تعمیرات یا تنظیمات کوچک ارائه می‌دهد. آن‌ها معمولاً در طول بازرسی یا بازدیدهای نگهداری پیشگیرانه تکمیل می‌شوند. در این روش توصیه‌هایی برای تعمیر یا تعویض قطعات با ترکیبی از فعالیت‌های نگهداری پیشگیرانه و پیش‌بینی‌شده ارائه می‌شود. و در این روش می‌توانیم با صرفه‌جویی در زمان و هزینه، کار را به‌طور فعال انجام دهیم.

crane repair banners

. تعمیرات حین تماس: ما می‌توانیم به نیازهای تعمیرات حین تماس یا اضطراری شما پاسخ دهیم تا در اسرع وقت تجهیزات شمارا به شرایط عملیاتی بازگردانیم

فراتر از تعمیرات ساده: هنگامی‌که نیاز به نگاه عمیق‌تر به جرثقیل و اجزای آن دارید، ما چندین نوع خدمات مشاوره پیشرفته را ارائه می‌دهیم. این خدمات از فناوری پیشرفته و متخصصان آموزش‌دیده برای کشف مسائل مهم استفاده می‌کنند. درباره خدمات مشاوره ما بیشتر بیاموزید .


جرثقیل مکاترونیک آریا

جرثقیل مکاترونیک آریا
بهترین ارائه دهنده خدمات جرثقیل
نصب جرثقیل
جوشکاری جرثقیل
قطعات جرثقیل

آخرین مطالب

کلیه حقوق و مزایای این وب‌سایت متعلق به مجموعه جرثقیل مکاترونیک آریا می‌باشد.